OKPar sīkdatņu izmantošanu. Lai uzlabotu interneta vietnes izmantošanu, mūsu portālā tiek izmantotas sīkdatnes. Ja turpini izmantot šo interneta lapu, tu piekrīti lietot mūsu sīkdatnes. Vairāk par sīkdatnēm.
.
.
Gabi.lv


Uz galveno
atrasti: 20 produkti
kārtot pēc cenas:
€ 6.99
LEATHER SOAP
Putu šampūns apavu, apģērbu un galantērijas tīrīšanai no gludas dabīgas un mākslīgās ādas, lakādas, naplaka un gumijas. Šampūns noņem veco krēmu, ieēdušos netīrumus, un sagatavo virsmu mitrumaizturošai piesūcināšanai un barojoša krēma uzklāšanai. Palēnina plaisu veidošanos uz sintētikas un gumijas.
LIETOŠANA: tīrīšanu sākt mazāk redzamā vietā, lai pārbaudītu krāsas noturību. Pirms lietošanas sakratīt. Uzpūst putas uz sausas kokvi... tālāk
daudzums veikalos Nosūtīt uz e-pastu
€ 12.99
CARBON PRO
Ūdens un netīrumu atgrūdošs aerosols priekš apaviem, apģērbiem un galantēriju no gludas ādas, velūra, nubuka, tekstila un HIGH TECH materiāla ar GORE-TEX membrānu.
CARBON PRO izstrādāts, izmantojot oglekļa tehnoloģiju. Aizsardzība darbojas pēc principa smidzināšanas membrānas kas sastāv no polimēra šķiedru, kas piestiprināti pie elastīgas virsmas materiālu, un darbojas uz ilgu laiku. Tas novērš sāls traipu veidošanu.
LIETOŠANA : ja apavi ir ja... tālāk
daudzums veikalos Nosūtīt uz e-pastu
€ 4.99
STRETCH
Putas apavu pastiepšanai no gludas ādas, lakādas, velūra un naplaka. Apavi pieņem jūsu kājas formu.
LIETOŠANA: Uzvilkt apavus, no ārpuses uzsmidzināt līdzekli uz tām vietām, kuras spiež, ļaut iesūkties un pastaigāt dažas minūtes. Lakotiem un reptiļādas apaviem līdzekli pūst iekšpusē. Pēc tam gludas ādas apavus apstrādāt ar aizsargājošu krēmu SOFT PRACTIC vai WATERSTOP, naplaku ar SYNCARE, lakādu ar LACK POLISH.
Uzmanību! Balons zem spiediena! ... tālāk
daudzums veikalos Nosūtīt uz e-pastu
€ 6.99
SOFT CLEANER
Putu šampūns maigai tīrīšanai apaviem, somām, cimdiem no tekstila, zamša, velūra. Tas noņem veco krēmu, ieēdušos netīrumus un sagatavo virsmu jauna krēma uzklāšanai. Lietot kopā ar TEXTIL birsti vai citu birsti ar sintētiskiem sariem. Nelietot apģērbu tīrīšanai!
Lietošana: tīrīšanu sākt mazāk redzamā vietā, lai pārbaudītu krāsas noturību. Apavus un TEXTIL birsti samitrināt. Balonu sakratīt un turot vertikālā stāvoklī no 20 cm attāluma... tālāk
daudzums veikalos Nosūtīt uz e-pastu
€ 6.99
COLLONIL VELOURS+NUBUK
Aerosols pasargā no ūdens apavus, apģērbu un galantēriju no nubuka un velūra. Atjauno ādas elastību. Novērš sniega un ūdens traipu veidošanos. Intensīvi atsvaidzina krāsu.
LIETOŠANA: ja apavi ir jauni - var pūst uzreiz. Ja apavi ir lietoti, tad, lai iegūtu labu aizsardzības rezultātu, virsmu vajag atīrīt no vecā krēma un ieēdušiem netīrumiem ar SOFT CLEANER vai TEXTIL CLEANER. Pēc tam balonu sakratīt un turot to vertikālā stāvoklī n... tālāk
daudzums veikalos Nosūtīt uz e-pastu
€ 7.99
WATERSTOP SPRAY + UV Protection
Droši aizsargā no ūdens iedarbības apavus, apģērbu un galantēriju no gludas ādas, velūra, tekstila un HIGH TECH materiāla. Novērš plankumu rašanos no sāls un ūdens iedarbības. Lietošana: lietot tikai notīrītai virsmai. Balonu sakratīt un turot to vertikālā stāvoklī no attāluma vienmērīgi uzpūst uz sausas virsmas. Pūst tik ilgi, līdz āda vairs to neuzsūc. Ļaut izžūt. Gludo ādu uzpulēt, velūru uzķemmēt. Bezkrāsains.Kairino... tālāk
daudzums veikalos Nosūtīt uz e-pastu
€ 9.99
COLLONIL NANOPRO aerosols
Aerosols ar NANO daļiņām efektīvai ādas, zamša, nabuka, velūra, tekstila un hi-tech, GORE-TEX un SYMPATEX materiālu apavu un apģērbu aizsardzībai. Aerosols izveido uz virsmas aizsargslāni, kurš padara materiālu noturīgu pret ūdens, sāls, netīrumu iedarbību, tajā pat laikā saglabājot materiāla gaisa caurlaidību.Pēc apstrādes izstrādājumam nav nepieciešama padziļināta tīrīšana, netīrumi neiekļūst ādas struktūrā un ir viegli not... tālāk
daudzums veikalos Nosūtīt uz e-pastu
€ 2.99
CARBON PRO 50ml
Ūdens un netīrumu atgrūdošs aerosols priekš apaviem, apģērbiem un galantēriju no gludas ādas, velūra, nubuka, tekstila un HIGH TECH materiāla ar GORE-TEX membrānu. CARBON PRO izstrādāts, izmantojot oglekļa tehnoloģiju. Aizsardzība darbojas pēc principa smidzināšanas membrānas kas sastāv no polimēra šķiedru, kas piestiprināti pie elastīgas virsmas materiālu, un darbojas uz ilgu laiku. Tas novērš sāls traipu veidošanu.
LIETOŠANA: ja apavi ir... tālāk
daudzums veikalos Nosūtīt uz e-pastu
€ 6.99
RUSTICAL SPRAY
Droši aizsargā no ūdens iedarbības apavus un galantēriju no gludas ādas un nubuka, kas speciāli apstrādāti ar taukiem un vaskiem. Īpašas ūdensnecaurlaidīgas sastāvdaļas aizsargā pret mitrumu, bet vaski un eļļas atjauno ādas raksturīgās iezīmes. Novērš plankumu rašanos no sāls un ūdens iedarbības.
Lietošana: ja apavi ir jauni - var pūst uzreiz. Ja apavi ir lietoti, tad, lai iegūtu labu aizsardzības rezultātu, virsmu vajag attīrīt no vecā kr... tālāk
daudzums veikalos Nosūtīt uz e-pastu
€ 5.99
SHAMPOO DIRECT
Jau gatavs mazgāšanas līdzeklis visu veidu materiāliem. Pēc mazgāšanas materiāls nezaudē savas īpašības.
Pirms lietošanas pārbaudiet krāsas noturību. Vienkārši nospiediet sūkļa aplikatoru atkārtoti līdz izveidojas putas. Tīriet materiālu izmantojot riņķveida kustības. Nomazgājiet netīro sūkļa aplikatoru un / vai atkārtojiet tīrīšanas procesu. Lai pabeigtu tīrīšanu, notīriet materiālu ar mitru drānu vai sūkli un ļaujiet nožūt. P... tālāk
daudzums veikalos Nosūtīt uz e-pastu
€ 8.99
CLEAN & CARE
Putas tīrīšanai un kopšanai visiem materiālu veidiem - apaviem, apģērbam un galantērijai no gludas dabīgas ādas, nubuka, velūra, ādai līdzīgam strech materiālam.
Lietošana: balonu sakratīt. Tīrīšanu sākt mazāk redzamā vietā, lai pārbaudītu krāsas noturību. Uzspiest putas uz sausas kokvilnas lupatiņas un ar to notīrīt apavus. Ļaut nožūt un ar sauso lupatiņas daļu nopulēt. Pēc tīrīšanas gludu ādu nospodrināt, nubuku uzķemmēt.Nesatur ... tālāk
daudzums veikalos Nosūtīt uz e-pastu
€ 4.99
DEO SHOE FRESH
Antibakteriāls apavu un kāju dezodorants. Novērš sviedru smaku un aizvieto to ar patīkamu aromātu.
Lietošana: uzsmidzināt uz apavu iekšpuses vai kājām caur zeķēm.
Uzmanību! Balons zem spiediena! Neļaut sakarst virs +50 C! Sargāt no tiešu saules staru iedarbības un atklātas uguns. Lietot labi vēdināmās telpās. Sargāt no bērniem!
Art. 60 7611
daudzums veikalos Nosūtīt uz e-pastu
€ 6.99
SYNCARE
Putu šampūns maigai apavu un apģērbu tīrīšanai no ādai līdzīga streča, naplaka un spīdīga sintētiska materiāla. Atjauno materiāla elastību un atsvaidzina krāsu. Novērš plaisu rašanos.
LIETOŠANA: sakratīt un, turot balonu vertikālā stāvoklī, uzpūst putas uz mīkstas kokvilnas lupatiņas, ar to notīrīt apavus. Ļaut nožūt un ar sauso lupatiņas daļu nopulēt.
Art. 60 1542
daudzums veikalos Nosūtīt uz e-pastu
€ 9.99
CARBON COMPLETE
Inovatīvas putas, kurām piemīt trīskāršs efekts: tīra, mīkstina un aizsargā jebkuru materiālu. Uzlabots inovatīvs līdzeklis ar trīskāršu efektu: notīra, mīkstina un aizsargā jebkādus materiālus. Noņem spēcīgus netīrumus, neatstājot traipus. Tajā pašā laikā intensīvi baro materiālu un aizsargā to nākotnē no izmirkšanas, netīrumiem, sāls nosēdumiem.
Lietošana: balonu sakratīt. Tīrīšanu sākt mazāk redzamā vietā, lai pārbaudītu k... tālāk
daudzums veikalos Nosūtīt uz e-pastu
€ 6.99
TRI-BIO probiotic:probiotiskais līdzeklis, acumirklī un pilnībā likvidē jebkuras nepatīkamās smakas no apaviem un audumiem.Atšķiribā no standarta ķīmisko vielu iedarbības, likvidē nepatīkamas smakas nemaskējot tās, bet novēršot to cēloņus.
Lietošana:Labi sakratiet līdzekli.Kārtīgi izsmidziniet uz problemātiskajām zonām un ļauiet izžūst.
daudzums veikalos Nosūtīt uz e-pastu
€ 9.99
WATERSTOP RELOADED 300ML
Augstas efektivitātes mitrumaizsardzības līdzeklis. Piemērots gludādas, zamšādas, nubuka un cita materiāla izstrādājumiem. Pasargā no izbalēšanas (ar UV filtru).
Lietošana: uzpūst 30 cm attalūmā un ļaut nožūt. Pēc vajadzības nopulēt. Uzmanīgi! Viegli uzliesmojošs! Ugunsnedrošs, nelietot slikti vēdināmās telpās.
Art.601653
daudzums veikalos Nosūtīt uz e-pastu
€ 12.99
Collonil Organic Bamboo Lotion
Jauns produkts, kura sastāvā ir 90% naturālo sastāvdaļu. Bamboo Lotion notīra netīrumus un nodrošina ādas un tekstila izstrādājumus ar nepieciešamo mitrumu. Naturālais bambusa ekstrakts aizsargā materiālu no naturālā mitruma zaudēšanas un izžūšanas.
Līdzeklis ir piemērots gludai ādai, nubukam, zamšam, kā arī dažādām tekstila materiālu kombinācijām.
Lietošana: pirms lietošanas sakratīt, turot pudeli vertikālā stāvo... tālāk
daudzums veikalos Nosūtīt uz e-pastu
€ 6.99
Šim produktam ir piemītoša ilgstoša iedarbība: tas tīra, mīkstina un aizsargā jebkura veida materiālus.
Putas ir piemērotas apaviem, apģerbam, aksesuāriem, mīkstajām mēbelēm un paklāja segumiem. Likvidē izteiktus netīrumus,neatstājot nogulsnes, tostarp intensīvi baro materiālu un pasargā pret mitruma un netīrumu iekļušanu, kā arī pret sāls traipu rašanos. Atjauno vecu apavu krāsu.
Paredzētā lietošana: ar dozatora palīdzību, uz salvetes vai arī uz birste... tālāk
daudzums veikalos Nosūtīt uz e-pastu
Mazākā piegādes
maksa Latvijā: € 2.00
Bezmaksas piegāde spēkā, ja preces cena bez atlaides un vairāk nekā: € 79.00
Piegāde ar Venipak kurjeru Latvijā. Paredzamais piegādes laiks: 2-5 darba dienas.
Kontakti
Uzmanību - Diemžēl lielā ziņu un zvanu skaita dēļ mēs ne vienmēr varam atbildēt savlaicīgi. Atvainojiet par sagādātajām neērtībām. Mēs aktīvi strādājam pie tā un drīz varēsim atkal ātri reaģēt!
Konsultācija par apaviem, somām, kopšanu
Informācija par piegādi, samaksu veiktajiem pasūtījumiem un
un telefonisko preču pasūtījumu:
+371 28 44 83 73
darba dienās no 900 līdz plkst. 1800

Kur ir mans pasūtījums?

Atsauksme


Lūdzu izvēlēties grupu:
Sieviešu vai Vīriešu

Sieviešu Vīriešu

Lūdzu izvēlēties grupu:

Sieviešu Vīriešu
Sieviešu apavi


Vīriešu apavi


Lūdzu izvēlēties grupu:
Sieviešu vai Vīriešu

Sieviešu
Vīriešu

Lūdzu izvēlēties grupu:
Sieviešu vai Vīriešu

Sieviešu Vīriešu

Lūdzu izvēlēties grupu:
Sieviešu vai Vīriešu

Sieviešu
Vīriešu

Lūdzu izvēlēties grupu:
Sieviešu vai Vīriešu

Sieviešu
Vīriešu

Lūdzu izvēlēties grupu:
Sieviešu vai Vīriešu

Sieviešu Vīriešu

Lūdzu izvēlēties grupu:

Aerosoli Krēmi Zolītes
Auklas Birstes Apavu
lāpstiņas

Lūdzu izvēlēties grupu:
Sieviešu vai Vīriešu

Vīriešu Sieviešu
Piesakies Gabi jaunumu saņemšanai e-pastā
kā arī akciju, izdevīgu piedāvājumu un atlaižu kuponu saņemšanai!
© SIA "ARTIMA", PVN reģistrācijas Nr.: LV40003717772, kontakti
Privātuma politika   Lojalitātes programma  
Atjaunināts: 20/01/2022 02:211
salidzini.lv kurpirkt.lv