OKPar sīkdatņu izmantošanu. Lai uzlabotu interneta vietnes izmantošanu, mūsu portālā tiek izmantotas sīkdatnes. Ja turpini izmantot šo interneta lapu, tu piekrīti lietot mūsu sīkdatnes. Vairāk par sīkdatnēm.
.
.
Gabi.lv


Uz galveno
atrasti: 55 produkti
kārtot pēc cenas:
1
2
>
€ 15.99
DIABET COMFORT
Rekomendē jūtīgām pēdām, kā arī diabētiskās pēdas un reimatoīdā artrīta gadījumā. Saistzoles izgatavotas no gela materiāla, kas pārklāts ar mīkstu audumu. Paredzēts cilvēkiem ar pēdas deformāciju pleznas kaula daļā. Lieliski amortizē trieciena slodzi uz pēdu, mazina noberzumus un novērš varžacu (tulznu) veidošanos, samazina sāpes, kurās rada gareniskā un šķērseniskā plakanā pēda. Mīkstais gēla pamats aizsargā kāas no slodzes, optim... tālāk
daudzums veikalos Nosūtīt uz e-pastu
€ 14.99
GEL INSOLE
Gēla divslāņu zolītes pārklātas ar maiga auduma kārtu amortizē trieciena slodzi visas pēdas virsmai, vienlaicīgi aizsargājot locītavas un mugurkaulu no pārslodzes. Zolītes sastāv no profilētiem elementiem, kas atslogo pēdas vidējo un papēža daļas, tādā veidā radot komforta sajūtu staigāšanas laikā. Maigam zolītes augšējam pārklājumam piemīt lieliskas higiēniskās īpašības. Piemērotas lietošanai visa veida slēgtajos apavos.
Art.621621
daudzums veikalos Nosūtīt uz e-pastu
€ 12.99
ORTO
Trīsslāņu profilētās zolītes no augstas kvalitātes dabīgās ādas, lateksa putām un plastikāta karkasa ar pelotu. Paredzētas gareniski - šķērseniskās plakanās pēdas profilaksei. Atvieglo slodzes radītās sāpju sajūtas. Lateksa putas, kas piesūcinātas ar aktīvēto ogli, efektīvi un ilgstoši absorbē nepatīkamās smakas. Viegls, plastikāta karkass efektīvi atbalsta pēdas izliekumu, novēršot trieciena slodzi uz locītavām, kas rodas ilgstošas staigāšanas v... tālāk
daudzums veikalos Nosūtīt uz e-pastu
€ 9.99
ORTO 2/3
Divslāņu zolītes no augstas kvalitātes dabīgās ādas un profilēta karkasa, gareniski-šķērseniskās plakanās pēdas korekcijai. Anatomiski profilētās zolītes palīdz mazināt slodzi, kas tiek radīts staigāšanas laikā uz kauliem, locītavām un cīpslām, tādā veidā nodrošinot atbalstu abām pēdas velvēm. Viegls, plastikāta karkass efektīvi atbalsta pēdas izliekumu, novēršot trieciena slodzi uz locītavām, kas rodas ilgstošas staigāšanas vai stāvēšan... tālāk
daudzums veikalos Nosūtīt uz e-pastu
€ 9.99
POLAR PROFIL
Divslāņu zolītes izgatavotas no silta flīsa auduma un elastīgām lateksa putām ar profilētu karkasu, plakanās pēdas korekcijai. Flīsa audums pateicoties savām termoizolācijas īpašībām, pasargā no aukstuma, nodrošinot pēdām atbilstošu temperatūru, komfortu un ērtību. Apakšājais slānis no lateksa putām, bagātināts ar aktivētu ogli, atbild par mīkstumu un komfortu. Efektīvi un ilgstoši absorbē nepatīkamās smakas. Anatomiski profilētās zolītes ... tālāk
daudzums veikalos Nosūtīt uz e-pastu
€ 9.99
ORTO FLEX
Profilētās zolītes. Divslāņu profilētās zolītes no augstas kvalitātes aitādas un profilētām lateksa putām ir ideāli pielāgotas pēdas formai. Zolītes maigi atbalsta abas pēdas velves, tā novēršot sāpes locītavās un mugurkaulā. Slāpē statiskās un dinamiskās slodzes, kas rodas stāvēšanas un pastaigas laikā, pasargā kājas no noguruma. Rekomendē visu veidu slēgtajos apavos.Izmēri no 37 - 46.
SASTĀVS: virsējais slānis - aitāda, apakšējais sl... tālāk
daudzums veikalos Nosūtīt uz e-pastu
€ 9.99
LUXOR
Zolīte no dabīgās ādas, ar lateksa un aktivētās ogles filtra pamatu. Lieliski uzsūc mitrumu un neitralizē nepatīkamās smakas. Papildus perforācija nodrošina izcilu gaisa cirkulāciju. Rada maiguma, komforta sajūtu staigājot. Sniedz kājām sausuma sajūtu apavos.
Art.629011
daudzums veikalos Nosūtīt uz e-pastu
€ 9.99
ORTO COMFORT
Divslāņu kvalitatīvas dabīgās ādas un profilēta lateksa putu iekšzoles. Ideāli pielāgojas pēdas formai. Profilētas pēc anatomiski pareiza pēdas izliekuma, iekšzoles novērš sāpes locītavās un mugurkaulā. Amortizē statisko un dinamisko slodzi, kas rodas stāvēšanas un staigāšanas laikā, pasargā kājas no noguruma. Paredzētas izmantošanai visu veidu slēgta tipa apavos.
Art.621691
daudzums veikalos Nosūtīt uz e-pastu
€ 8.99
ORTO 3/4
Divslāņu zolītes no augstas kvalitātes dabīgās ādas un lateksa putām, šķērseniskās plakanās pēdas korekcijai. Zolītes nodrošina stabilu pēdas stāvokli, kā arī novērštās izkustēšanos staigāšanas laikā. Maigi atbalsta pēdas šķērsenisko velvi. Iestrādātais spilventiņš novērš pēdas slīdēšanu apavos, varžacu veidošanos, kā arī ievērojami mazina uz pēdām radīto spiedienu un slodzi. Ieteicams lietošanai apavos ar augstu papēdi.
Izmērs:... tālāk
daudzums veikalos Nosūtīt uz e-pastu
12.99
€ 6.99
-46%
ARCTIC SUPER
Ziemas zolīte izgatavota no īstas aitu vilnas. Aizsargā no zemam temperatūram, nodrošina komfortu. Aizsargā pret slidēšanu un nodrošina balstu apava iekšpusē.
Art. 62 0390
daudzums veikalos Nosūtīt uz e-pastu
9.99
€ 5.99
-40%
LEATHER RELAX
Anatomiska zolīte no ļoti augstvertīgas ādas un ar amortizējošu slāni. Anatomiskais pamats vienmērīgi izlīdzina slodzi pa visu pēdas virsmu, līdz ar to kājas mazāk nogurst.
Āda rada kājām patīikamu mikroklimatu. Ar aktivēto ogli piesūcinātais amortizējoāais slānis, cilvēkam ejot, mazina triecienus uz pēdam un intensīvi uzsūc mitrumu.
Art.620360
daudzums veikalos Nosūtīt uz e-pastu
€ 5.99
RING GEL S
Korigējoša gēla starplika ar gredzenu paredzēta spiediena, berzīšanas un nepatīkamu sajūtu mazināšanai, vertikālās plakanās pēdas korigēšanai. Nodrošina deformētu pirkstu pareizu izvietojumu. Iesaka ikdienas lietošanai. Paredzēta izmantošanai slēgta tipa apavos.
Art.621751
daudzums veikalos Nosūtīt uz e-pastu
€ 4.99
LEDER WHITE
Divslāņu, komfortablas zolītes, izgatavotas no dabīgās ādas un mīkstām lateksa putām. Dabīgā āda lieliski uzsūc mitrumu, nodrošinot pēdām higiēnu, komfortu. Lateksa putas, bagātinātas ar aktivētu ogli, efektīvi un ilgstoši pasargā no nepatīkamu smaku veidošanās. Novērš pēdu slīdēšanu apavos, pasargājot no tulznu veidošanās un garantē svaigumu pat ilgstošas lietošanas laikā. Paredzētas izmantošanai visu veidu slēgta tipa apavos.
Art.6211... tālāk
daudzums veikalos Nosūtīt uz e-pastu
5.99
€ 4.99
-17%
LEATHER PREMIUM
Ādas zolīte no augstvertīgas ādas un ar amortizējošu slāni no lateksa. Āda rada kājām patīkamu mikroklimatu. Ar aktivēto ogli piesucinātais amortizējošais slānis, cilvēkam ejot, mazina triecienus uz pēdām un intensīvi uzšuc mitrumu.
Art.620340
daudzums veikalos Nosūtīt uz e-pastu
€ 4.99
CARBON
Zolītes ar membrānas drānu. Audums uzlabo ventilāciju starp pēdu un starpzoles apakšējo slāni. Apakšējais slānis ir izgatavots no mīksta lateksa, kas piesūcināts ar aktīvo ogli, kas absorbē mirtumu un neitralizē sviedru aromātu. Zolīte nezaudē savas īpatnības pat pēc vairākām mazgāšanas reizēm temperatūrā, kas nav augstāka par 30 grādiem.
Izmēri no 42 - 46.
SASTĀVS: virsējais slānis - membrānas audums, apakšējais slānis - lateksa putas, k... tālāk
daudzums veikalos Nosūtīt uz e-pastu
€ 4.99
KOKOS FROTTE
Divslāņu zolītes, kuras ir paredzētas lietošanai jebkurā gadalaikā, izgatavotas no dabīgām presētām kokosa šķiedrām, kuras pārklātas ar mīkstu frotē-kokvilnas slāni, kurā lieliski uzsūc sviedrus, caurlaižot tos apakšējā zolītes slānī. Pateicoties savām izcilām uzsūkšanas īpašībām kokosa šķiedras mazina kāju svīšanu, kas savukārt novērš pēdu berzīšanas iespēju, tādējādi uzturot pēdas teicamā stāvoklī.
Izmēri no 36 - 46.tālāk
daudzums veikalos Nosūtīt uz e-pastu
€ 4.99
LEDER BLACK
Divslāņu, komfortablas zolītes, izgatavotas no dabīgās ādas un mīkstām lateksa putām. Dabīgā āda lieliski uzsūc mitrumu, nodrošinot pēdām higiēnu, komfortu. Lateksa putas, bagātinātas ar aktivētu ogli, efektīvi un ilgstoši pasargā no nepatīkamu smaku veidošanās. Zolītes novērš tulznu veidošanos un garantē svaigumu pat ilgstošas lietošanas laikā. Paredzētas izmantošanai visu veidu slēgta tipa apavos.
Izmēri no 35 - 46.
SASTĀVS: virsēj... tālāk
daudzums veikalos Nosūtīt uz e-pastu
7.10
€ 4.99
-30%
ANATOMISKĀ
Anatomiskā zolīte no speciāli miecētas elastīgās ādas ar amortizējošu slāni. Tas piešķir maksimālu komfortu staigājot ar vidēji augstu un augstu papēžu apaviem.
Lietošana: Noņemt papīru no silikona daļas un pielāgot apava iekšējai zolei papēža daļā, piefiksēt un pielīmēt.
Art.620230
daudzums veikalos Nosūtīt uz e-pastu
€ 3.99
ALU
Trīsslāņu zolītes izgatavotas no silta materiāla, elastīgām lateksa putām un alumīnija folija nodrošina pēdām komfortu un siltumu pat stipra sala laikā. Siltā materiāla slānis garantē optimālu temperatūru apavos, elastīgās lateksa putas rada komforta un mīkstuma sajūtu, savukārt apakšējais alumīnija folija slānis, pateicoties savām siltumizolācijas īpašībām, novērš aukstuma iekļūšanu apavos. Šīs zolītes rekomendētas lietošanai visa veida rudens-... tālāk
daudzums veikalos Nosūtīt uz e-pastu
5.99
€ 3.99
-33%
LEATHER LUX
Ādas pēdiņas no speciālas vielas miecētas aunādas uz korķa pamatnes.
Priekšrocības:Korķa slānis mīkstina trieciena slodzi ejot. Ādas virsma uzsūc mitrumu un rada kājai patīkamu mikroklimatu. Zolīte ir plāna un tādēļ praktiski nesamazina apava izmēru.Īpaši ieteicama, ja:
1.svīst kājas;
2.apavi ir no ādas aizvietotāja;
3.apavos ir kartona zolītes;
4.ja Jūs vēlaties, lai apavu iekšpuse būtu tīra.
Katru vakaru izņemiet pēdiņas un ... tālāk
daudzums veikalos Nosūtīt uz e-pastu
5.99
€ 3.99
-33%
LEATHER COMFORT
Melnas ādas pēdiņas no elastīgas ādas uz korķa pamatnes. Uzsūc mitrumu un amortizē staigājot.
Melnas pēdiņas ir mazāk pamanāmas melnos apavos.
Nevalkāt ar baltām zeķēm.
Pēdiņa ir plāna un praktiski nesamazina apava izmēru.
Katru vakaru izņemiet un izžāvējiet.
Art.620270
daudzums veikalos Nosūtīt uz e-pastu
€ 3.99
MIS winter
Divslāņu zolītes no vilnas un elastīgām lateksa putām, nodrošina pēdām komfortu un siltumu pat stipra sala laikā. Aitas vilnas slānis garantē optimālu temperatūru apavos, novēršot saaukstēšanās un locītavu sāpju iespējamību. Apakšējais elastīgo lateksa putu slānis rada komforta un mīkstuma sajūtu. Efektīvi un ilgstoši absorbē nepatīkamās smakas. Šīs zolītes rekomendētas lietošanai visa veida rudens-ziemas apavos.Izmēri no 35 - 46
LIETOŠA... tālāk
daudzums veikalos Nosūtīt uz e-pastu
€ 3.99
FRESH DAY
Plānas, aromatizētas, higiēniskas apavu zolītes, izgatavotas no mikrošķiedrām, kuras uzsūc mitrumu, tādējādi kājas pēdai, radot komforta un sausuma sajūtu. Atsvaidzinošās, aromātiskās vielas mazina nepatīkamo smakas rašanos, nodrošinot pēdu higiēnu ikdienā. Neslīdoša materiāla slānis novērš zolītes izkustēšanos apavos staigāšanas laikā. Plānas un mīkstas zolītes, kuras ir tik patīkami izmantot visas dienas garumā. Zolītes ieteicamas visa ve... tālāk
daudzums veikalos Nosūtīt uz e-pastu
5.68
€ 3.99
-30%
SUPINĀTORS
Elastīgs supinātors garenīskās pēdas velves atbalstam. Anatomiski pareizi izlīdzina slodzi, novērš plakanās pēdas rašanos.
Cilvēkiem ar plakano pēdu nodrošina gareniskās vēlves pareizu atbalstu un novērš tālāku slimības attistību.
Izgatavots no augstvērtīgas ādas. Pateicoties paslimejošam slānim labi nostiprinas apavos.
Art. 62 0430
daudzums veikalos Nosūtīt uz e-pastu
€ 3.99
FELT
Divslāņu ziemas zolītes, izgatavotas no filca un lateksa putām, kas bagātinātas ar aktivēto ogli, ar kura palīdzību efektīvi tiek absorbētas nepatīkamās smakas. Filca slānis pateicoties savām termoizolācijas īpašībām, pasargā no mitruma, nodrošinot pēdām atbilstošu temperatūru, komfortu un ērtību. Lateksa putu slānis izlīdzina spiedienu uz pēdu, vienlaicīgi amortizējot trieciena slodzi, kas rodas staigājot.Izmēri no 36 - 46 izgriežamas.
LIETOŠANA:... tālāk
daudzums veikalos Nosūtīt uz e-pastu
€ 3.99
ALU BLACK
Trīsslāņu zolītes izgatavotas no silta materiāla, elastīgām lateksa putām un alumīnija folija nodrošina pēdām komfortu un siltumu pat stipra sala laikā. Silta materiāla slānis garantē optimālu temperatūru apavos, elastīgās lateksa putas rada komforta un mīkstuma sajūtu, savukārt apakšējais alumīnija folija slānis, pateicoties savām siltumizolācijas īpašībām, novērš aukstuma iekļūšanu apavos. Šīs zolītes rekomendētas lietošanai visa veida r... tālāk
daudzums veikalos Nosūtīt uz e-pastu
€ 3.99
Comfort medic silicon supinator
Silikonā supinātors gareniskās pēdas velves atbalstam. Anatomiski pareizi izlidzina slodzi, novērš plakānās pēdas rašanos.
Cilvēkiem ar plakāno pēdu nodrošina gareniskās velves pareizu atbalstu un novērš tālāku slimības attistību. Var tikt kombinēts ar zolītem. Biezums 10mm.Materiāls - augstvertīgs plastiskais silikons ar paslīmejošo slāni labi nostiprinās apavos.
Art. 62 2222
daudzums veikalos Nosūtīt uz e-pastu
€ 3.99
KIDSPORT
Trīsslāņu zolītes, izgatavotas no profilētām putām un lateksa, pārklātas ar auduma kārtu. Elastīgas un mīkstas putas amortizē trieciena slodzi, nodrošinot Jūsu kājām komfortu. Papildus satur pretsēnīšu un antibakteriālu vielu SANITIZED, kas pasargā pēdas no dažādām ādas slimībām un nepatīkamām smakām. Anatomiskā forma atvieglo sāpju izjūtas, kas rodas pārslodzes dēļ staigāšanas vai sportošanas laikā. Paredzētas ikdienas izmantošanai visu ve... tālāk
daudzums veikalos Nosūtīt uz e-pastu
3.99
€ 3.49
-13%
ARKTIKA TERMO
Akumulē siltumu un aizsargā no zemām temperatūrām pateicoties:
·vilnas oderei
·siltumu izolējošam slānim
·alumīnija pamatam, kurš efektīvi aizsargā pret aukstumu un mitrumu.
Ieteikums: izņemt no apava oriģinālo pēdiņu, uzlikt uz tās šo pēdiņu un izgriezt pēc šablona. Katru vakaru izņemiet pēdiņas un izžāvējiet.
Art.620200
daudzums veikalos Nosūtīt uz e-pastu
1
2
>
Mazākā piegādes
maksa Latvijā: € 2.00
Bezmaksas piegāde spēkā, ja preces cena bez atlaides un vairāk nekā: € 45.00
Piegāde ar kurjeru Latvijā. Piegādes termiņš: 1-5 darba dienas.
Kontakti
Konsultācija par apaviem, somām, kopšanu
Informācija par piegādi, samaksu veiktajiem pasūtījumiem un
un telefonisko preču pasūtījumu:
+371 28 44 83 73
darba dienās no 1000 līdz plkst. 1800

Kur ir mans pasūtījums?

Atsauksme


Lūdzu izvēlēties grupu:
Sieviešu vai Vīriešu

Sieviešu Vīriešu

Lūdzu izvēlēties grupu:

Sieviešu Vīriešu
Sieviešu apavi


Vīriešu apavi


Lūdzu izvēlēties grupu:
Sieviešu vai Vīriešu

Sieviešu
Vīriešu

Lūdzu izvēlēties grupu:
Sieviešu vai Vīriešu

Sieviešu Vīriešu

Lūdzu izvēlēties grupu:
Sieviešu vai Vīriešu

Sieviešu
Vīriešu

Lūdzu izvēlēties grupu:
Sieviešu vai Vīriešu

Sieviešu
Vīriešu

Lūdzu izvēlēties grupu:
Sieviešu vai Vīriešu

Sieviešu Vīriešu

Lūdzu izvēlēties grupu:

Aerosoli Krēmi Zolītes
Auklas Birstes Apavu
lāpstiņas

Lūdzu izvēlēties grupu:
Sieviešu vai Vīriešu

Vīriešu Sieviešu
Piesakies Gabi jaunumu saņemšanai e-pastā
kā arī akciju, izdevīgu piedāvājumu un atlaižu kuponu saņemšanai!
© SIA "ARTIMA", PVN reģistrācijas Nr.: LV40003717772, kontakttālrunis +371 28 44 83 73
Privātuma politika   Lojalitātes programma  
Atjaunināts: 01/10/2020 02:291
salidzini.lv kurpirkt.lv