OKPar sīkdatņu izmantošanu. Lai uzlabotu interneta vietnes izmantošanu, mūsu portālā tiek izmantotas sīkdatnes. Ja turpini izmantot šo interneta lapu, tu piekrīti lietot mūsu sīkdatnes. Vairāk par sīkdatnēm.
.
.
Gabi.lv


Ietaupi 10% uz apavu kopšanas līdzekļiem, pērkot tos kopā ar apaviem!
Uz galveno
atrasti: 61 produkti
kārtot pēc cenas:
1
2
3
>
€ 15.99
DIABET COMFORT
Rekomendē jūtīgām pēdām, kā arī diabētiskās pēdas un reimatoīdā artrīta gadījumā. Saistzoles izgatavotas no gela materiāla, kas pārklāts ar mīkstu audumu. Paredzēts cilvēkiem ar pēdas deformāciju pleznas kaula daļā. Lieliski amortizē trieciena slodzi uz pēdu, mazina noberzumus un novērš varžacu (tulznu) veidošanos, samazina sāpes, kurās rada gareniskā un šķērseniskā plakanā pēda. Mīkstais gēla pamats aizsargā kāas no slodzes, optim... tālāk
daudzums veikalos Nosūtīt uz e-pastu
€ 14.99
GEL INSOLE
Gēla divslāņu zolītes pārklātas ar maiga auduma kārtu amortizē trieciena slodzi visas pēdas virsmai, vienlaicīgi aizsargājot locītavas un mugurkaulu no pārslodzes. Zolītes sastāv no profilētiem elementiem, kas atslogo pēdas vidējo un papēža daļas, tādā veidā radot komforta sajūtu staigāšanas laikā. Maigam zolītes augšējam pārklājumam piemīt lieliskas higiēniskās īpašības. Piemērotas lietošanai visa veida slēgtajos apavos.
Art.621621
daudzums veikalos Nosūtīt uz e-pastu
€ 12.99
ORTO
Trīsslāņu profilētās zolītes no augstas kvalitātes dabīgās ādas, lateksa putām un plastikāta karkasa ar pelotu. Paredzētas gareniski - šķērseniskās plakanās pēdas profilaksei. Atvieglo slodzes radītās sāpju sajūtas. Lateksa putas, kas piesūcinātas ar aktīvēto ogli, efektīvi un ilgstoši absorbē nepatīkamās smakas. Viegls, plastikāta karkass efektīvi atbalsta pēdas izliekumu, novēršot trieciena slodzi uz locītavām, kas rodas ilgstošas staigāšanas v... tālāk
daudzums veikalos Nosūtīt uz e-pastu
€ 9.99
ORTO 2/3
Divslāņu zolītes no augstas kvalitātes dabīgās ādas un profilēta karkasa, gareniski-šķērseniskās plakanās pēdas korekcijai. Anatomiski profilētās zolītes palīdz mazināt slodzi, kas tiek radīts staigāšanas laikā uz kauliem, locītavām un cīpslām, tādā veidā nodrošinot atbalstu abām pēdas velvēm. Viegls, plastikāta karkass efektīvi atbalsta pēdas izliekumu, novēršot trieciena slodzi uz locītavām, kas rodas ilgstošas staigāšanas vai stāvēšan... tālāk
daudzums veikalos Nosūtīt uz e-pastu
€ 9.99
POLAR PROFIL
Divslāņu zolītes izgatavotas no silta flīsa auduma un elastīgām lateksa putām ar profilētu karkasu, plakanās pēdas korekcijai. Flīsa audums pateicoties savām termoizolācijas īpašībām, pasargā no aukstuma, nodrošinot pēdām atbilstošu temperatūru, komfortu un ērtību. Apakšājais slānis no lateksa putām, bagātināts ar aktivētu ogli, atbild par mīkstumu un komfortu. Efektīvi un ilgstoši absorbē nepatīkamās smakas. Anatomiski profilētās zolītes ... tālāk
daudzums veikalos Nosūtīt uz e-pastu
€ 9.99
ORTO FLEX
Profilētās zolītes. Divslāņu profilētās zolītes no augstas kvalitātes aitādas un profilētām lateksa putām ir ideāli pielāgotas pēdas formai. Zolītes maigi atbalsta abas pēdas velves, tā novēršot sāpes locītavās un mugurkaulā. Slāpē statiskās un dinamiskās slodzes, kas rodas stāvēšanas un pastaigas laikā, pasargā kājas no noguruma. Rekomendē visu veidu slēgtajos apavos.Izmēri no 37 - 46.
SASTĀVS: virsējais slānis - aitāda, apakšējais sl... tālāk
daudzums veikalos Nosūtīt uz e-pastu
€ 9.99
LUXOR
Zolīte no dabīgās ādas, ar lateksa un aktivētās ogles filtra pamatu. Lieliski uzsūc mitrumu un neitralizē nepatīkamās smakas. Papildus perforācija nodrošina izcilu gaisa cirkulāciju. Rada maiguma, komforta sajūtu staigājot. Sniedz kājām sausuma sajūtu apavos.
Art.629011
daudzums veikalos Nosūtīt uz e-pastu
€ 9.99
ORTO COMFORT
Divslāņu kvalitatīvas dabīgās ādas un profilēta lateksa putu iekšzoles. Ideāli pielāgojas pēdas formai. Profilētas pēc anatomiski pareiza pēdas izliekuma, iekšzoles novērš sāpes locītavās un mugurkaulā. Amortizē statisko un dinamisko slodzi, kas rodas stāvēšanas un staigāšanas laikā, pasargā kājas no noguruma. Paredzētas izmantošanai visu veidu slēgta tipa apavos.
Art.621691
daudzums veikalos Nosūtīt uz e-pastu
€ 8.99
ORTO 3/4
Divslāņu zolītes no augstas kvalitātes dabīgās ādas un lateksa putām, šķērseniskās plakanās pēdas korekcijai. Zolītes nodrošina stabilu pēdas stāvokli, kā arī novērštās izkustēšanos staigāšanas laikā. Maigi atbalsta pēdas šķērsenisko velvi. Iestrādātais spilventiņš novērš pēdas slīdēšanu apavos, varžacu veidošanos, kā arī ievērojami mazina uz pēdām radīto spiedienu un slodzi. Ieteicams lietošanai apavos ar augstu papēdi.
Izmērs:... tālāk
daudzums veikalos Nosūtīt uz e-pastu
12.99
€ 6.99
-46%
ARCTIC SUPER
Ziemas zolīte izgatavota no īstas aitu vilnas. Aizsargā no zemam temperatūram, nodrošina komfortu. Aizsargā pret slidēšanu un nodrošina balstu apava iekšpusē.
Art. 62 0390
daudzums veikalos Nosūtīt uz e-pastu
9.99
€ 5.99
-40%
LEATHER RELAX
Anatomiska zolīte no ļoti augstvertīgas ādas un ar amortizējošu slāni. Anatomiskais pamats vienmērīgi izlīdzina slodzi pa visu pēdas virsmu, līdz ar to kājas mazāk nogurst.
Āda rada kājām patīikamu mikroklimatu. Ar aktivēto ogli piesūcinātais amortizējoāais slānis, cilvēkam ejot, mazina triecienus uz pēdam un intensīvi uzsūc mitrumu.
Art.620360
daudzums veikalos Nosūtīt uz e-pastu
€ 5.99
RING GEL S
Korigējoša gēla starplika ar gredzenu paredzēta spiediena, berzīšanas un nepatīkamu sajūtu mazināšanai, vertikālās plakanās pēdas korigēšanai. Nodrošina deformētu pirkstu pareizu izvietojumu. Iesaka ikdienas lietošanai. Paredzēta izmantošanai slēgta tipa apavos.
Art.621751
daudzums veikalos Nosūtīt uz e-pastu
€ 4.99
LEDER WHITE
Divslāņu, komfortablas zolītes, izgatavotas no dabīgās ādas un mīkstām lateksa putām. Dabīgā āda lieliski uzsūc mitrumu, nodrošinot pēdām higiēnu, komfortu. Lateksa putas, bagātinātas ar aktivētu ogli, efektīvi un ilgstoši pasargā no nepatīkamu smaku veidošanās. Novērš pēdu slīdēšanu apavos, pasargājot no tulznu veidošanās un garantē svaigumu pat ilgstošas lietošanas laikā. Paredzētas izmantošanai visu veidu slēgta tipa apavos.
Art.6211... tālāk
daudzums veikalos Nosūtīt uz e-pastu
7.10
€ 4.99
-30%
ANATOMISKĀ
Anatomiskā zolīte no speciāli miecētas elastīgās ādas ar amortizējošu slāni. Tas piešķir maksimālu komfortu staigājot ar vidēji augstu un augstu papēžu apaviem.
Lietošana: Noņemt papīru no silikona daļas un pielāgot apava iekšējai zolei papēža daļā, piefiksēt un pielīmēt.
Art.620230
daudzums veikalos Nosūtīt uz e-pastu
5.99
€ 4.99
-17%
LEATHER PREMIUM
Ādas zolīte no augstvertīgas ādas un ar amortizējošu slāni no lateksa. Āda rada kājām patīkamu mikroklimatu. Ar aktivēto ogli piesucinātais amortizējošais slānis, cilvēkam ejot, mazina triecienus uz pēdām un intensīvi uzšuc mitrumu.
Art.620340
daudzums veikalos Nosūtīt uz e-pastu
€ 4.99
CARBON
Zolītes ar membrānas drānu. Audums uzlabo ventilāciju starp pēdu un starpzoles apakšējo slāni. Apakšējais slānis ir izgatavots no mīksta lateksa, kas piesūcināts ar aktīvo ogli, kas absorbē mirtumu un neitralizē sviedru aromātu. Zolīte nezaudē savas īpatnības pat pēc vairākām mazgāšanas reizēm temperatūrā, kas nav augstāka par 30 grādiem.
Izmēri no 42 - 46.
SASTĀVS: virsējais slānis - membrānas audums, apakšējais slānis - lateksa putas, k... tālāk
daudzums veikalos Nosūtīt uz e-pastu
€ 4.99
KOKOS FROTTE
Divslāņu zolītes, kuras ir paredzētas lietošanai jebkurā gadalaikā, izgatavotas no dabīgām presētām kokosa šķiedrām, kuras pārklātas ar mīkstu frotē-kokvilnas slāni, kurā lieliski uzsūc sviedrus, caurlaižot tos apakšējā zolītes slānī. Pateicoties savām izcilām uzsūkšanas īpašībām kokosa šķiedras mazina kāju svīšanu, kas savukārt novērš pēdu berzīšanas iespēju, tādējādi uzturot pēdas teicamā stāvoklī.
Izmēri no 36 - 46.tālāk
daudzums veikalos Nosūtīt uz e-pastu
€ 4.99
LEDER BLACK
Divslāņu, komfortablas zolītes, izgatavotas no dabīgās ādas un mīkstām lateksa putām. Dabīgā āda lieliski uzsūc mitrumu, nodrošinot pēdām higiēnu, komfortu. Lateksa putas, bagātinātas ar aktivētu ogli, efektīvi un ilgstoši pasargā no nepatīkamu smaku veidošanās. Zolītes novērš tulznu veidošanos un garantē svaigumu pat ilgstošas lietošanas laikā. Paredzētas izmantošanai visu veidu slēgta tipa apavos.
Izmēri no 35 - 46.
SASTĀVS: virsēj... tālāk
daudzums veikalos Nosūtīt uz e-pastu
€ 4.99
Gel medic sohle
Silikona zolite pedai.

Zolite pedai no elastiga silikona kajas garuma un pedas augstuma korekcijai. Palidz vizuali palielinat augumu lidz pat 2cm. Pacel pedas dalu un pedas velvi. Izlidzina kaju garumu, likvide nevienmerigu slodzi uz mugurkaulu un iegurna muskulaturu.
Art. 62 2244
daudzums veikalos Nosūtīt uz e-pastu
€ 4.49
GEL HEEL PADS
Gēla ieliktnitis, amortizē un vienmērīgi izlīdzina slodzi, nodrošina ilgstošu komfortu.
Art. 62 0410
daudzums veikalos Nosūtīt uz e-pastu
€ 3.99
ALU
Trīsslāņu zolītes izgatavotas no silta materiāla, elastīgām lateksa putām un alumīnija folija nodrošina pēdām komfortu un siltumu pat stipra sala laikā. Siltā materiāla slānis garantē optimālu temperatūru apavos, elastīgās lateksa putas rada komforta un mīkstuma sajūtu, savukārt apakšējais alumīnija folija slānis, pateicoties savām siltumizolācijas īpašībām, novērš aukstuma iekļūšanu apavos. Šīs zolītes rekomendētas lietošanai visa veida rudens-... tālāk
daudzums veikalos Nosūtīt uz e-pastu