OKPar sīkdatņu izmantošanu. Lai uzlabotu interneta vietnes izmantošanu, mūsu portālā tiek izmantotas sīkdatnes. Ja turpini izmantot šo interneta lapu, tu piekrīti lietot mūsu sīkdatnes. Vairāk par sīkdatnēm.
.
.
Gabi.lv


Uz galveno
atrasti: 35 produkti
kārtot pēc cenas:
1
2
>
€ 6.99
LEATHER SOAP
Putu šampūns apavu, apģērbu un galantērijas tīrīšanai no gludas dabīgas un mākslīgās ādas, lakādas, naplaka un gumijas. Šampūns noņem veco krēmu, ieēdušos netīrumus, un sagatavo virsmu mitrumaizturošai piesūcināšanai un barojoša krēma uzklāšanai. Palēnina plaisu veidošanos uz sintētikas un gumijas.
LIETOŠANA: tīrīšanu sākt mazāk redzamā vietā, lai pārbaudītu krāsas noturību. Pirms lietošanas sakratīt. Uzpūst putas uz sausas kokvi... tālāk
daudzums veikalos Nosūtīt uz e-pastu
€ 12.99
CARBON PRO
Ūdens un netīrumu atgrūdošs aerosols priekš apaviem, apģērbiem un galantēriju no gludas ādas, velūra, nubuka, tekstila un HIGH TECH materiāla ar GORE-TEX membrānu.
CARBON PRO izstrādāts, izmantojot oglekļa tehnoloģiju. Aizsardzība darbojas pēc principa smidzināšanas membrānas kas sastāv no polimēra šķiedru, kas piestiprināti pie elastīgas virsmas materiālu, un darbojas uz ilgu laiku. Tas novērš sāls traipu veidošanu.
LIETOŠANA : ja apavi ir ja... tālāk
daudzums veikalos Nosūtīt uz e-pastu
€ 9.99
LEATHER GEL
Tīrošs, mitrumaizturošs un kopjošs balzāms apaviem, apģērbam un galantērijai no gludas dabīgas un mākslīgas ādas, ādai līdzīgam strech materiālam, naplakam, gumijai. Materiāls kļūst tīrs, elastīgs un spīdīgs. Novērš plaisu rašanos.
LIETOŠANA: atgriezt sūknīti ar pagriezienu, piespiežot vāciņu izspiest balzāmu uz kokvilnas lupatiņas un vienmērīgi uzklāt uz sausas virsmas. Ļaujiet izžūt. Ar lupatiņas tīro daļu nopulējiet. Netīrumi pal... tālāk
daudzums veikalos Nosūtīt uz e-pastu
€ 5.99
SALAMANDER SP
Noņem sniega un sāls nogulsnes no visa veida ādas apaviem.
Art.618279
daudzums veikalos Nosūtīt uz e-pastu
€ 4.99
STRETCH
Putas apavu pastiepšanai no gludas ādas, lakādas, velūra un naplaka. Apavi pieņem jūsu kājas formu.
LIETOŠANA: Uzvilkt apavus, no ārpuses uzsmidzināt līdzekli uz tām vietām, kuras spiež, ļaut iesūkties un pastaigāt dažas minūtes. Lakotiem un reptiļādas apaviem līdzekli pūst iekšpusē. Pēc tam gludas ādas apavus apstrādāt ar aizsargājošu krēmu SOFT PRACTIC vai WATERSTOP, naplaku ar SYNCARE, lakādu ar LACK POLISH.
Uzmanību! Balons zem spiediena! ... tālāk
daudzums veikalos Nosūtīt uz e-pastu
€ 6.99
SOFT CLEANER
Putu šampūns maigai tīrīšanai apaviem, somām, cimdiem no tekstila, zamša, velūra. Tas noņem veco krēmu, ieēdušos netīrumus un sagatavo virsmu jauna krēma uzklāšanai. Lietot kopā ar TEXTIL birsti vai citu birsti ar sintētiskiem sariem. Nelietot apģērbu tīrīšanai!
Lietošana: tīrīšanu sākt mazāk redzamā vietā, lai pārbaudītu krāsas noturību. Apavus un TEXTIL birsti samitrināt. Balonu sakratīt un turot vertikālā stāvoklī no 20 cm attāluma... tālāk
daudzums veikalos Nosūtīt uz e-pastu
€ 6.99
COLLONIL VELOURS+NUBUK
Aerosols pasargā no ūdens apavus, apģērbu un galantēriju no nubuka un velūra. Atjauno ādas elastību. Novērš sniega un ūdens traipu veidošanos. Intensīvi atsvaidzina krāsu.
LIETOŠANA: ja apavi ir jauni - var pūst uzreiz. Ja apavi ir lietoti, tad, lai iegūtu labu aizsardzības rezultātu, virsmu vajag atīrīt no vecā krēma un ieēdušiem netīrumiem ar SOFT CLEANER vai TEXTIL CLEANER. Pēc tam balonu sakratīt un turot to vertikālā stāvoklī n... tālāk
daudzums veikalos Nosūtīt uz e-pastu
€ 7.99
WATERSTOP SPRAY + UV Protection
Droši aizsargā no ūdens iedarbības apavus, apģērbu un galantēriju no gludas ādas, velūra, tekstila un HIGH TECH materiāla. Novērš plankumu rašanos no sāls un ūdens iedarbības. Lietošana: lietot tikai notīrītai virsmai. Balonu sakratīt un turot to vertikālā stāvoklī no attāluma vienmērīgi uzpūst uz sausas virsmas. Pūst tik ilgi, līdz āda vairs to neuzsūc. Ļaut izžūt. Gludo ādu uzpulēt, velūru uzķemmēt. Bezkrāsains.Kairino... tālāk
daudzums veikalos Nosūtīt uz e-pastu
€ 9.99
COLLONIL NANOPRO aerosols
Aerosols ar NANO daļiņām efektīvai ādas, zamša, nabuka, velūra, tekstila un hi-tech, GORE-TEX un SYMPATEX materiālu apavu un apģērbu aizsardzībai. Aerosols izveido uz virsmas aizsargslāni, kurš padara materiālu noturīgu pret ūdens, sāls, netīrumu iedarbību, tajā pat laikā saglabājot materiāla gaisa caurlaidību.Pēc apstrādes izstrādājumam nav nepieciešama padziļināta tīrīšana, netīrumi neiekļūst ādas struktūrā un ir viegli not... tālāk
daudzums veikalos Nosūtīt uz e-pastu
€ 2.99
CARBON PRO 50ml
Ūdens un netīrumu atgrūdošs aerosols priekš apaviem, apģērbiem un galantēriju no gludas ādas, velūra, nubuka, tekstila un HIGH TECH materiāla ar GORE-TEX membrānu. CARBON PRO izstrādāts, izmantojot oglekļa tehnoloģiju. Aizsardzība darbojas pēc principa smidzināšanas membrānas kas sastāv no polimēra šķiedru, kas piestiprināti pie elastīgas virsmas materiālu, un darbojas uz ilgu laiku. Tas novērš sāls traipu veidošanu.
LIETOŠANA: ja apavi ir... tālāk
daudzums veikalos Nosūtīt uz e-pastu
€ 6.99
RUSTICAL SPRAY
Droši aizsargā no ūdens iedarbības apavus un galantēriju no gludas ādas un nubuka, kas speciāli apstrādāti ar taukiem un vaskiem. Īpašas ūdensnecaurlaidīgas sastāvdaļas aizsargā pret mitrumu, bet vaski un eļļas atjauno ādas raksturīgās iezīmes. Novērš plankumu rašanos no sāls un ūdens iedarbības.
Lietošana: ja apavi ir jauni - var pūst uzreiz. Ja apavi ir lietoti, tad, lai iegūtu labu aizsardzības rezultātu, virsmu vajag attīrīt no vecā kr... tālāk
daudzums veikalos Nosūtīt uz e-pastu
€ 5.99
SHAMPOO DIRECT
Jau gatavs mazgāšanas līdzeklis visu veidu materiāliem. Pēc mazgāšanas materiāls nezaudē savas īpašības.
Pirms lietošanas pārbaudiet krāsas noturību. Vienkārši nospiediet sūkļa aplikatoru atkārtoti līdz izveidojas putas. Tīriet materiālu izmantojot riņķveida kustības. Nomazgājiet netīro sūkļa aplikatoru un / vai atkārtojiet tīrīšanas procesu. Lai pabeigtu tīrīšanu, notīriet materiālu ar mitru drānu vai sūkli un ļaujiet nožūt. P... tālāk
daudzums veikalos Nosūtīt uz e-pastu
€ 8.99
CLEAN & CARE
Putas tīrīšanai un kopšanai visiem materiālu veidiem - apaviem, apģērbam un galantērijai no gludas dabīgas ādas, nubuka, velūra, ādai līdzīgam strech materiālam.
Lietošana: balonu sakratīt. Tīrīšanu sākt mazāk redzamā vietā, lai pārbaudītu krāsas noturību. Uzspiest putas uz sausas kokvilnas lupatiņas un ar to notīrīt apavus. Ļaut nožūt un ar sauso lupatiņas daļu nopulēt. Pēc tīrīšanas gludu ādu nospodrināt, nubuku uzķemmēt.Nesatur ... tālāk
daudzums veikalos Nosūtīt uz e-pastu
€ 4.99
COMBI WHITE
Atjauno krāsu baltiem sporta apaviem un inventāram no dabīgas un mākslīgas ādas. Aizsargā pret ūdeni.
LIETOŠANA: notīrīt virsmu, piem. ar šampūnu LEATHER SOAP un izžāvēt. Flakonu sakratīt. Piespiest porolona sūkli pie virsmas un vienmērīgi uzklāt. Ļaut nožūt un nopulēt ar kokvilnas lupatiņu.
Art. 61 5093
daudzums veikalos Nosūtīt uz e-pastu
€ 4.99
NILFETT
Cietu, gludu ādu padara ūdensnecaurlaidīgu, elastīgu un mīkstu. Novērš ādas izžūšanu. Nesatur skābes un nesacietē.
LIETOŠANA: apavus notīrīt, piem. ar šampūnu LEATHER SOAP un izžāvēt. Pēc tam pagriezt ķo
usiņas uz riņķi. Uzklāt krēmu ar saru birsti un ļaut dažās stundas iesūkties. Ādai radīsies eļļains spīdums.
Art. 61 6103
daudzums veikalos Nosūtīt uz e-pastu
€ 4.99
RUSTICAL
Mitrumaizturošs, barojošs vasks apaviem no vaskotas ādas un nubuka. Atjauno ādas elastību un aizsargā no netīrumiem. Bezkrāsains. Pirms lietošanas ādu var notīrīt ar LEATHER SOAP. Lietošana: apavus notīrīt, piem. ar šampūnu LEATHER SOAP un izžāvēt. Pēc tam pagriezt ķo
usiņas uz riņķi un atvērt kārbiņu. Ar sausu lupatiņu vienmērīgi uzklāt krēmu uz sausas, tīras virsmas. Nepulēt.
Art. 61 6463
daudzums veikalos Nosūtīt uz e-pastu
€ 4.49
COLLONIL NANOCREME
Krēms ar nanodaļiņām glūdas ādas kopšanai. Nanodaļiņas nodrošina ūdensaizsardzību un aizsargā no dziļiem netīrumiem. Atjauno krāsu un mīkstina ādu.
LIETOŠANA: krēmu uzklāt uz iepriekš notīrītas, sausas ādas. Veco krēmu un netīrumus var notīrīt ar putu šampūnu LEATHER SOAP. Tad noņemt vāciņu un ar sūklīti uzklāt uz tīras ,sausas virsmas plānu, vienmērīgu krēma kārtu. Ļaut iesūkties. Nopulēt ar mīkstu drāniņu. Neuzglabāt k... tālāk
daudzums veikalos Nosūtīt uz e-pastu
€ 4.99
SELF SHINE
Viegli un ātri piešķir spīdumu bez pulēšanas apaviem no gludas ādas. Ērti lietojams ceļojumos. Atsvaidzina krāsu.
LIETOŠANA: notīrīt virsmu ar šampūnu LEATHER SOAP. Ļaut nožūt. Flakonu sakratīt, piespiest sūkli pie virsmas un uzklāt vienmērīgā slānī. Ļaut nožūt. Nepulēt, spīdums radīsies pats no sevis.
Art.615404
daudzums veikalos Nosūtīt uz e-pastu
€ 4.99
DEO SHOE FRESH
Antibakteriāls apavu un kāju dezodorants. Novērš sviedru smaku un aizvieto to ar patīkamu aromātu.
Lietošana: uzsmidzināt uz apavu iekšpuses vai kājām caur zeķēm.
Uzmanību! Balons zem spiediena! Neļaut sakarst virs +50 C! Sargāt no tiešu saules staru iedarbības un atklātas uguns. Lietot labi vēdināmās telpās. Sargāt no bērniem!
Art. 60 7611
daudzums veikalos Nosūtīt uz e-pastu
€ 5.49
WATERSTOP SCHWARZ LACK
Barojošs krēms melnai lakādai. Āda kļūst mīksta un elastīga, kā arī iegūst aizsardzību pret mitrumu. Aktīvi atjauno krāsu. Labi aizkrāso defektus, kuri radušies nēsāšanas laikā. Šo krēmu var lietot apaviem, ādas apģērbiem un ādas galantērijai.
LIETOŠANA: pirms krēma lietošanas ādu izžāvēt un ar PROTECT šampūnu attīrīt no vecā krēma paliekām un netīrumiem. Tad papildus aizsardzībai pret mitrumu piesūcināt ar WATERSTOP SPRA... tālāk
daudzums veikalos Nosūtīt uz e-pastu
€ 6.99
SYNCARE
Putu šampūns maigai apavu un apģērbu tīrīšanai no ādai līdzīga streča, naplaka un spīdīga sintētiska materiāla. Atjauno materiāla elastību un atsvaidzina krāsu. Novērš plaisu rašanos.
LIETOŠANA: sakratīt un, turot balonu vertikālā stāvoklī, uzpūst putas uz mīkstas kokvilnas lupatiņas, ar to notīrīt apavus. Ļaut nožūt un ar sauso lupatiņas daļu nopulēt.
Art. 60 1542
daudzums veikalos Nosūtīt uz e-pastu
GABI BONUSU DIENAS
Ieejiet savā profilā, lai saņemtu papildus atlaidi 20% visām precēm!
€ 9.99
CARBON COMPLETE
Inovatīvas putas, kurām piemīt trīskāršs efekts: tīra, mīkstina un aizsargā jebkuru materiālu. Uzlabots inovatīvs līdzeklis ar trīskāršu efektu: notīra, mīkstina un aizsargā jebkādus materiālus. Noņem spēcīgus netīrumus, neatstājot traipus. Tajā pašā laikā intensīvi baro materiālu un aizsargā to nākotnē no izmirkšanas, netīrumiem, sāls nosēdumiem.
Lietošana: balonu sakratīt. Tīrīšanu sākt mazāk redzamā vietā, lai pārbaudītu k... tālāk
daudzums veikalos Nosūtīt uz e-pastu
€ 5.99
COLORIT krēms
Barojošs, krāsojošs krēms apaviem, apģērbiem un galantērijai no gludas ādas. Atjauno krāsu. Padara ādu spožu un elastīgu. Krāsu gammu skat. katalogā. Pirms krēma uzklāšanas ādu notīrīt ar LEATHER SOAP.
daudzums veikalos Nosūtīt uz e-pastu
€ 4.99
VELURS-NUBUKS
Barojošs, šķidrais krēms zamšādai, velūram un nubukam - padara ādu mīkstu un elastīgu. Aizsargā no mitruma un intensīvi atsvaidzina krāsu. Novērš sniega un ūdens traipu veidošanos. Ļoti ērts nelielu laukumu apstrādei: apaviem, jostām, somām.
LIETOŠANA: pirms krēma lietošanas sausu ādu notīrīt ar birstīti zamšam CREPE BUERSTE vai, ja apavi ir ļoti netīri, ar putu šampūnu TEXTIL AND VELOUR CLEANER. Ja ir mitrs laiks tad vēl apstrādāt ar mi... tālāk
daudzums veikalos Nosūtīt uz e-pastu
€ 9.99
Domāts zoles sānmalas tīrīšanai. Atsvaidzina balto krāsu, efektīvi tīr un likvidē netīrumus. Paredzētā lietošana: ar dozatoru uz salvetes ir jāuzklāj nepieciešamais krēma daudzums, vienmierīgi ierīvējot visas virsmas platībā.
daudzums veikalos Nosūtīt uz e-pastu
€ 4.99
CREME DE LUX
Piešķirs Jūsu izstrādājumiem žilbinošu mirdzumu, pateicoties, tā sastāvā ietilpstošajiem vaskiem un dažādām eļļām. Dabīgā āda lieliski tiek bagātināta un mīkstināta. Šāda veida izstrādājumu kopšana dod iespēju izvairīties no plaisu parādīšanās.
LIETOŠANA: uzklāt līdzekli plānā kārtā tieši uz izstrādājuma virsmas. Atstāt uz 30 min., Ļaujot iesūkties un pilnībā izžūt. Pēc tam uzspodrināt, izmantojot auduma salveti vai lupati... tālāk
daudzums veikalos Nosūtīt uz e-pastu
€ 6.99
TRI-BIO probiotic:probiotiskais līdzeklis, acumirklī un pilnībā likvidē jebkuras nepatīkamās smakas no apaviem un audumiem.Atšķiribā no standarta ķīmisko vielu iedarbības, likvidē nepatīkamas smakas nemaskējot tās, bet novēršot to cēloņus.
Lietošana:Labi sakratiet līdzekli.Kārtīgi izsmidziniet uz problemātiskajām zonām un ļauiet izžūst.
daudzums veikalos Nosūtīt uz e-pastu
€ 9.99
WATERSTOP RELOADED 300ML
Augstas efektivitātes mitrumaizsardzības līdzeklis. Piemērots gludādas, zamšādas, nubuka un cita materiāla izstrādājumiem. Pasargā no izbalēšanas (ar UV filtru).
Lietošana: uzpūst 30 cm attalūmā un ļaut nožūt. Pēc vajadzības nopulēt. Uzmanīgi! Viegli uzliesmojošs! Ugunsnedrošs, nelietot slikti vēdināmās telpās.
Art.601653
daudzums veikalos Nosūtīt uz e-pastu
1
2
>
Mazākā piegādes
maksa Latvijā: € 2.00
Bezmaksas piegāde spēkā, ja preces cena bez atlaides un vairāk nekā: € 79.00
Piegāde ar Venipak kurjeru Latvijā. Paredzamais piegādes laiks: 2-5 darba dienas.
Kontakti
Uzmanību - Diemžēl lielā ziņu un zvanu skaita dēļ mēs ne vienmēr varam atbildēt savlaicīgi. Atvainojiet par sagādātajām neērtībām. Mēs aktīvi strādājam pie tā un drīz varēsim atkal ātri reaģēt!
Konsultācija par apaviem, somām, kopšanu
Informācija par piegādi, samaksu veiktajiem pasūtījumiem un
un telefonisko preču pasūtījumu:
+371 28 44 83 73
darba dienās no 900 līdz plkst. 1800

Kur ir mans pasūtījums?

Atsauksme


Lūdzu izvēlēties grupu:
Sieviešu vai Vīriešu

Sieviešu Vīriešu

Lūdzu izvēlēties grupu:

Sieviešu Vīriešu
Sieviešu apavi


Vīriešu apavi


Lūdzu izvēlēties grupu:
Sieviešu vai Vīriešu

Sieviešu
Vīriešu

Lūdzu izvēlēties grupu:
Sieviešu vai Vīriešu

Sieviešu Vīriešu

Lūdzu izvēlēties grupu:
Sieviešu vai Vīriešu

Sieviešu
Vīriešu

Lūdzu izvēlēties grupu:
Sieviešu vai Vīriešu

Sieviešu
Vīriešu

Lūdzu izvēlēties grupu:
Sieviešu vai Vīriešu

Sieviešu Vīriešu

Lūdzu izvēlēties grupu:

Aerosoli Krēmi Zolītes
Auklas Birstes Apavu
lāpstiņas

Lūdzu izvēlēties grupu:
Sieviešu vai Vīriešu

Vīriešu Sieviešu
Piesakies Gabi jaunumu saņemšanai e-pastā
kā arī akciju, izdevīgu piedāvājumu un atlaižu kuponu saņemšanai!
© SIA "ARTIMA", PVN reģistrācijas Nr.: LV40003717772, kontakti
Privātuma politika   Lojalitātes programma  
Atjaunināts: 20/01/2022 02:211
salidzini.lv kurpirkt.lv